Home » Kurumsal

Kurumsal

2004 Yılından  ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 17025 Laboratuvar akreditasyonuOHSAS , CE işareti, tip onay işlemleri  konularında danışmanlık ve belgelendirme hizmeti veren firmamız, kadrosunda bulunan uzman mühendisler ve Çözüm ortağı olan anlaşmalı firmalarıyla birlikte endüstriyel ve sanayi dallarında geniş bir kitleye hizmet vermektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sadece belli bir konuya odaklanmayıp bir çok alanda hizmet ve danışmanlık konusu ile iştigal eden firmamız; Ülkemiz sanayicilerinin yurt içi ve dışındaki beklentilerini karşılamayı kendine gaye edinmiştir. MACROTEKNİK DANIŞMANLIK olarak bizler kurumsal yapı altında bilinen bir marka olmayı hedeflemekteyiz. Bu amaca ulaşmak için gereken şartların çalışkanlık, dürüstlük ve hizmette kalite olduğunun bilincindeyiz.

Neden Macroteknik Danışmanlık ?

Macroteknik Danışmanlık hizmet verdiği sektörler olan imalat sanayi ve endüstriyel ürünler alanında bilgi ve birikim sahibidir , danışmanlık verdiğimiz firmalara Kalite Yönetim Sistemleri ISO 9001:2008, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda bünyesinde uzman Baş tetkikçi danışmanlar barındırır. Bununla birlikte üretim ve imalat sektöründe 300 aşkın firmaya danışmanlık hizmeti vermiş çalıştığı firmalara Teknik olarak Tasarım-ARGE ve mühendislik hizmetleri sağlamaktadır.

CE Belgelendirme konusunda ihtiyaç olan risk analizlerini tespit ederek ilgili ürün hakkındaki bilgi ve tecrübelerini firmaya aktarır. Pazar konusundan yardımcı olur. Bazı firmalarımız firmamızdan tasarım ve geliştirme ARGE Konularında firmamızdan doğrudan Mühendislik desteği almaktadır.

CE İşaretleme ve Teknik dosya kapsamında firmamız kullanım ve bakım kılavuzları, teknik çizim, 3d modelleme, işleyiş konularında ihtiyaç halinde istekli firmaların ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kalite Bilincinin yerleşmesi ile ilgili Macroteknik Danışmanlık hizmet verdiği kurumlarda sürekli iyileştirme kapsamında teknik analizler yaparak, sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

Özellikle imalat sektöründe faaliyet gösteren kurumlar için Şirketimiz Dış ticaret danışmanlık , Pazar araştırması, tanıtım faaliyetleri de sunmaktadır.

Macroteknik olarak kendimizi sürekli yeniliyoruz ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaların gelişimine önemli katkılarda bulunuyoruz.

 

Bir cevap yazın