Home » Yangın Dolabı TSE ve CE Belgesi Hakkında.

Yangın Dolabı TSE ve CE Belgesi Hakkında.

Bu Bölüm Soru cevap kısmıdır. Kalite, Standardlar, Standardların uygulanması, Yönetmelikler, CE İşareti, TSE Belgelendirme, Kalite Yönetim Sistemleri konularında sorularınızı sorabilirsiniz.  
Cevaplandı
0
0

Firmamız sabit yangın dolapları üretimi yapmaktadır. TSE ve CE Belgesi almak için Danışman bir firmaya ihtiyacımız vardır. Yapılması gerekenler hakkında da kısa bilgilendirme yapar mısınız ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
En iyi cevap
2
0

Sabit yangın dolapları TS EN 671-1 Sabit yangın söndürme sistemleri – Hortum sistemleri – Bölüm 1: Yarı sert hortumlu hortum makaraları ve TS EN 671-2 Sabit yangın söndürme sistemleri – Hortum sistemleri – Bölüm 2: Yassı hortumlu hortum sistemleri olmak üzere iki gruptur. Bu iki ürün için TSE Belgelendirmesi yaşlandırma testlerinden dolayı biraz uzun sürmektedir. CE Belgelendirmesi için ise Türkiye’ de şu an itibariyle akredite bir belgelendirme kuruluşu bulunmamaktadır. Ancak TSE’ de yapılan testler yurt dışındaki notified body’ ler tarafından kabul görmektedir. Bu nedenle öncelikle TSE ardından CE Belgelendirmesi yapılacaktır. Gerekli işlemler için danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz. 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Lütfen göndermeden önce yapınız.